ויטמין D הכוכב החדש

הכוכב התורן בעולם תוספי התזונה הוא ויטמין D. משפעת ועד סרטן אין כמעט מחלה שהוא לא נחקר בקשר אליה. אז מה יודע הוויטמין הכישרוני הזה לעשות, אילו מחלות הוא יכול למנוע, ולמה כדאי לכם לדאוג לרמות תקינות שלו? 

קרא עוד

בטיחות המזון

תחום בטיחות המזון הוא "הרפואה המונעת" בתחום התברואה במטבחים וחדרי אוכל. ניהול בטיחות המזון יצמצם ואף ימנע את הסכנות בייצור וצריכת מזון כמו תחלואה ואף מוות.

קרא עוד


סיכונים הנגרמים על ידי מזון

סיכונים ביולוגיים חיידקים, וירוסים ( שפעת החזירים), פטריות ועובשים טפילים פריונים, מחלות שמשפיעות גם עלינו (כמו הפרה המשוגעת) חרקים, מכרסמים וחיות אחרות הגורם מספר אחד להעברת מחלות בתחום המזון הוא האדם (על ידי זיהום צולב).

קרא עודאודותינו

הבעלים: שף מחקר ופיתוח גלעד דולב ובעל תעודת דירקטור מוסמך. החברה מציעה שירותים, לחברות בתחום המזון, בפיתוח מוצרים חדשים ושידרוג מוצרים קיימים. באיזרוח מוצרים מחו"ל לטעם המקומי. עזרה בשינוי סוגי כשרויות. ביקורות למכרזים ועזרה בהכנתם. ביקורות של בטיחות מזון, ומציאת פיתרונות. 

הדרכות

אחת הבעיות הגדולות של החברות, היא חוסר הזדהות של עובדיה עם מוצרי החברה. הבעיה היא שעובדי החברה לא קונים ולא ממליצים על המוצרים ולעיתים רבות גם כלל לא מכירים את מגוון מוצרי החברה. צוות המכירות לא יודעים לפצח לקוח מוסדי או שף במסעדה, אנחנו נעזור לכם ונלווה את האיש מכירות לצורך זה.

פרטי יצירת קשר

יפה ירקוני 4, ראש העין 4861163 

טלפון: 03-9014949

נייד: 054-7733738