מבחני טעימה מקצועיים

מוצר חדש נולד, רוצים לייבא מוצר מזון חדש לארץ, חושבים שהמוצר שבשוק לא מצליח בגלל שהוא לא טעים, רוצים לקבל חוות דעת של אנשי מקצוע ומובילי דעת קהל מקצועיים כגון שפיים, טכנולוגי מזון, אנשי שיווק. 

פנל אנשי מקצוע שיטעמו ויעבדו עם המוצר בצורה הכי מקצועית שניתן לקבל, לאחר הטעימה תקבלו דו"ח מפורט על הטעימה ואלו שינויים היה כדאי לבצע למען לקבל את המוצר המנצח.

 

החברות המובילות בשוק כבר נעזרות במבחני הטעימה המקצועיים, אל תתפשרו בפחות מאנשי מקצוע בתחום המזון, למוצר שלכם מגיע את הטוב ביותר.

אודותינו

הבעלים: שף מחקר ופיתוח גלעד דולב ובעל תעודת דירקטור מוסמך. החברה מציעה שירותים, לחברות בתחום המזון, בפיתוח מוצרים חדשים ושידרוג מוצרים קיימים. באיזרוח מוצרים מחו"ל לטעם המקומי. עזרה בשינוי סוגי כשרויות. ביקורות למכרזים ועזרה בהכנתם. ביקורות של בטיחות מזון, ומציאת פיתרונות. 

הדרכות

אחת הבעיות הגדולות של החברות, היא חוסר הזדהות של עובדיה עם מוצרי החברה. הבעיה היא שעובדי החברה לא קונים ולא ממליצים על המוצרים ולעיתים רבות גם כלל לא מכירים את מגוון מוצרי החברה. צוות המכירות לא יודעים לפצח לקוח מוסדי או שף במסעדה, אנחנו נעזור לכם ונלווה את האיש מכירות לצורך זה.

פרטי יצירת קשר

יפה ירקוני 4, ראש העין 4861163 

טלפון: 03-9014949

נייד: 054-7733738