הפקרת אילת

דעה אישית על: אילת. העיר הנופש והעובדים

אילת עיר החופש והבילויים, עיר של כייף ומלא פיתויים. אין ילד או משפחה או נער מתבגר שלא מתים או רוצים לנסוע לאילת לחופש או סתם להיזרק שם. אבל מה קרה פתאום, נולדה לעיר אילת תחרות חזקה ממקום שלא ציפו לו האזור הבילויים של תורכיה. כל המלונות שם וכל הקלאבים במחירים זולים בשירות מעל ומעבר וביחס של אנשי מקצוע מעל הראש.

כל זה ועוד גרמו לכל הנופשים לעזוב את העיר אילת ולצאת לחו"ל ולעבור דרך הדיוטי פרי ובכלל חופש מדהים במחיר זיל הזול. והעיר והמלונות התחילו לחפש למצאו כל מיני דרכים להקטין הוצאות של פעילות, התחילו עם לפטר את כל העובדים המקצועיים ולהביא עובדי קבלן, להוציא את כל הצוותים לחופשים להוריד את הרמה, של מה שהיה נגיש כגון מזון, שירות לחדרים ניקיון הלובי הבריכה ועוד....

אנחנו הישראלים הדבר שהכי לא אוהבים זה להיות פראיירים .. אז מה קרה גם אלו שעדיין באו לאילת נטשו את העיר לטובת מקומות חדשים.

השניים עוברות המצב מחמיר ובתורכיה כבר לא סובלים את הישראלים היחס נהיה משפיל וחסר סבלנות השירות כבר לא מה שהיה אפילו המחירים עולים , אז אנחנו מחפשים תחליפים.. והנה באו התחליפים מכיוון ירדן 4 מלונות חדשים שמתחילים לרוץ המחיר נמוך המזון מדהים המחיר מצחיק ובאילת כולם ישנים  בשקטים המלונות לא עושים כלום ממתינים למה? לממשלה שתיתן לכם כסף על זה שנרדמתם בשמירה??

גם מהצד המצרי נפתחים עוד ועוד מלונות התיירים זורמים ובאילת דממה כלום אפילו לא כנס של נהגי מוניות על המצב.

בכוח האדם מצאו את העובדים הזולים לקחו את הדרפורים שיעבדו, במטבחים עדין לוקחים איזה ילד נותנים לו כפתורים שחורים עוד חמש מאות שקל קדימה אתה השף אתה עכשיו הולך להחזיק מערכת של מאה עובדים עשרים אלף סועדים ועוד...

לסיכום חברים האילתיים ובעלי המלונות קומו התעוררו ותריחו את ריח הקפה, ( באנגלית זה נשמע יותר טוב).

תתחילו לגייס צוותים מקצועיים שאיכפת להם מהלקוחות וממקום העבודה, תתחילו לעשות מעשה שהלקוחות יחזרו אליכם, אנחנו מייעצים לכל המלונות בעולם בצורה זו ואחרת, למה שלא תתחילו לייעץ לעצמכם ולהחזיר את הרמה את הכיף את השירות, ואז הקהל יחזור לנפוש באילת.

אודותינו

הבעלים: שף מחקר ופיתוח גלעד דולב ובעל תעודת דירקטור מוסמך. החברה מציעה שירותים, לחברות בתחום המזון, בפיתוח מוצרים חדשים ושידרוג מוצרים קיימים. באיזרוח מוצרים מחו"ל לטעם המקומי. עזרה בשינוי סוגי כשרויות. ביקורות למכרזים ועזרה בהכנתם. ביקורות של בטיחות מזון, ומציאת פיתרונות. 

הדרכות

אחת הבעיות הגדולות של החברות, היא חוסר הזדהות של עובדיה עם מוצרי החברה. הבעיה היא שעובדי החברה לא קונים ולא ממליצים על המוצרים ולעיתים רבות גם כלל לא מכירים את מגוון מוצרי החברה. צוות המכירות לא יודעים לפצח לקוח מוסדי או שף במסעדה, אנחנו נעזור לכם ונלווה את האיש מכירות לצורך זה.

פרטי יצירת קשר

יפה ירקוני 4, ראש העין 4861163 

טלפון: 03-9014949

נייד: 054-7733738