נקניקיות

בשנים האחרונות לא היה אירוע או נקודה שיש בה מזון שלא נתקלנו במוצר שנקרא נקניקיות. אין אירוע יום הולדת לילדים בלי נקניקיות, בלחמנייה או בפיתה, במשחק שקושרים את הנקניקייה בחוט וצריך לאכול אותה

קרא עוד

פיתוח מוצרים

רוב המוצרים מתחילים במוחנו, שם נרקם הרעיון, לפעמים הוא מגיע כדרישה מהשוק, לפעמים זהו צורך שהחברה מזהה אצל הלקוחות,כדרישה של לקוח, לפעמים אנחנו נחשפים למוצר כלשהו בתקשורת ומיד רוצים להעתיק אותו ולפתח משהו דומה וטוב יותר.

קרא עוד


חומוס וטחינה לניגוב

החומוס שייך לקבוצת הקטניות, ובגלל תכולת החלבון הגבוהה שבו הוא מהווה מקור טוב לחלבון צמחי והוא גם מקור מצוין לסיבים תזונתיים, במיוחד סיבים מסיסים. הוא גם מקור טוב לוויטמינים ולמינרלים, כמו חומצה פולית וברזל.

קרא עוד
אודותינו

הבעלים: שף מחקר ופיתוח גלעד דולב ובעל תעודת דירקטור מוסמך. החברה מציעה שירותים, לחברות בתחום המזון, בפיתוח מוצרים חדשים ושידרוג מוצרים קיימים. באיזרוח מוצרים מחו"ל לטעם המקומי. עזרה בשינוי סוגי כשרויות. ביקורות למכרזים ועזרה בהכנתם. ביקורות של בטיחות מזון, ומציאת פיתרונות. 

הדרכות

אחת הבעיות הגדולות של החברות, היא חוסר הזדהות של עובדיה עם מוצרי החברה. הבעיה היא שעובדי החברה לא קונים ולא ממליצים על המוצרים ולעיתים רבות גם כלל לא מכירים את מגוון מוצרי החברה. צוות המכירות לא יודעים לפצח לקוח מוסדי או שף במסעדה, אנחנו נעזור לכם ונלווה את האיש מכירות לצורך זה.

פרטי יצירת קשר

יפה ירקוני 4, ראש העין 4861163 

טלפון: 03-9014949

נייד: 054-7733738